kurallar

Burada otarihtebugun.blogspot.com.tr adresinde yayın yapan Blog'a ait kullanım şart ve koşulları aşağıda yer almaktadır.
Blog dan kasıt, yayınların tamamıdır.
Kullanıcı, kullanıcılar terimi ise siteyi ziyaret eden, Blog içerisinde yer alan bilgi formlarını kendi iradeleri ile dolduran, gerek şahıs gerekse üçüncü kişileri tanımlamaktadır.
gizlilik politikası


Kullanım ve Gizlilik Koşulları 

  • Kullanıcı veya Kullanıcılar Blog'u ziyaret esnasında, Blog da yer lan gerek kişi gerekse üçüncü kişilere ait görüş, haber, video, resim, herhangi bir yorum veya da grafik, logo gibi içeriklerin yayınlanmasından ve bu içeriklere dayalı almış oldukları kararların sonuçlarından, Blog kullanım koşullarını okumuş yada okumamış ve bunlara uygun davranmamış olmaları nedeniyle uğramış yada uğrayacağı maddi manevi durumlardan otarihtebugun.blogspot.com.tr ve yöneticisi sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş kabul edilir. Ayrıca Blog da yer alan bilgilerin %100 doğru olamayabileceğini bilerek ziyaret edildiğini peşinen kabul eder.
  • Kullanıcı veya Kullanıcılar, Blog da yer alan Kullanım ve Gizlilik Koşullarının tek taraflı olarak Blog yöneticisi tarafından değiştirileceğini kabul etmiş sayılırlar.
  • Kullanıcı veya Kullanıcılar, Blog da etkileşim olmak amacıyla gerek sosyal medya gerekse mail adreslerini kendilerinden talep edilebileceğini, sosyal medya hesaplarındaki takip veya beğeni butonlarının kullanımından doğan bilgi paylaşımlarını kendi rızaları ile yaptıklarını peşinen kabul etmiş sayılırlar. Ve bu sebeple doğabilecek maddi manevi herhangi bir zarardan Blog yada yöneticisi sorumlu tutulamaz.
  • Kullanıcı veya Kullanıcılar, Blog da yer alan hiç bir materyali izin almadan kopyalayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz ve satamaz. 
  • Kullanıcı veya Kullanıcılar yukarıda yazan tüm bilgileri Blog da gezmeye başlamadan önce okuduklarını ve uyacaklarını peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Yazar : Unknown

kurallar

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Bizi Takip Edin

About Us

Advertisment

Like Us

© Tarihte Bugün All rights reserved | Theme Designed by Blogger Templates